wydawnictwa polskie, Jerzy Chałupski - Specjalizowany katalog monet polskich XX i XXI w. część ..

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:01:00
194193
Opis: wydawnictwa polskie, Jerzy Chałupski - Specjalizowany katalog monet polskich XX i XXI w. część druga: II Rzeczpospolita, Generalne Gubernatorstwo (1918-1945), Sosnowiec 2008, ISBN 8391222349
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 273 strony formatu A5, oprawa kartonowa, bardzo szczegółowy katalog monet polskich, lekko przybrudzona tylna okładka

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość przebić: 23
Ilość odsłon: 457

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  200 zł
4)  75 zł
5)  75 zł
6)  50 zł
7)  34 zł
8)  30 zł
9)  18 zł
10)  16 zł