Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 06-02-2020 20:00:40
91906
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 211 stron formatu A4, oprawa twarda lakierowana, bogato ilustrowana historia polskiego pieniądza, opisana przede wszystkim pod kątem ikonografii, przeplatana ofertą aukcyjną, bardzo ciekawa pozycja uzupełniająca podręcznik zawarty w katalogu 50. aukcji WCN, napisana lekkim i bardzo przystępnym językiem

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 52

1)  80 zł
2)  75 zł