Polska, papierośnica, 1931-1934

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:44:20
194316
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska 1918-1939, papierośnica, 1931-1934, srebrna papierośnica, na wieczku przymocowane: emaliowana baretka Krzyża Zasługi, proporczyk jednego z pułków szwoleżerów, herb Dołęga, orzeł trzymający za rogi łeb wołu oraz monogram LS (prawdopodobnie ze złota), wewnątrz nabita punca srebra oraz imiennik MW oraz wygrawerowane Lipiec 1934
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '875', emalia, mosiądz, złoto (?), 101.7 x 80.7 mm, 135.83 g, kilka niewielkich uderzeń na wieczku i denku

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 514

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  680 zł
4)  620 zł
5)  600 zł
6)  520 zł
7)  370 zł