Rosja, miniatura oficerskiej odznaki lekarza wojskowego, 1871-1917

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:44:00
194162
Opis: Rosja, miniatura oficerskiej odznaki lekarza wojskowego, 1871-1917, Orzeł cesarski, niżej kielich, przy którym dwa węże, w dolnej części wieniec, na stronie odwrotnej punca srebra i wyryty napis, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka i podkładka z puncami srebra
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 23.5 x 29.8 mm, 7.93 g

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 324

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  240 zł
4)  145 zł
5)  140 zł
6)  130 zł
7)  120 zł
8)  110 zł