Rosja, odznaka sędziego, II poł. XIX w.

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:43:40
194161
Opis: Rosja, odznaka sędziego, II poł. XIX w., W wieńcu kolumna, na której korona, do kolumny przymocowana tabliczka z napisem ЗАКОН, na stronie odwrotnej punca srebra, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, na nakrętce nabita punca srebra
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 28.1 x 31.7 mm, 15.05 g, bardzo ładna

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 196

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  195 zł
7)  190 zł
8)  180 zł