Rosja, oficerska odznaka lekarza wojskowego, 1871-1917

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:43:20
194160
Opis: Rosja, oficerska odznaka lekarza wojskowego, 1871-1917, Orzeł cesarski, niżej kielich, przy którym dwa węże, w dolnej części wieniec, na stronie odwrotnej punca srebra, odznaka czteroczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka i podkładka z puncami srebra, odznaka nadawana absolwentom uniwersytetów i Cesarskiej Akademii Medycznej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 41.7 x 56.2 mm, 25.07 g, minimalnie zgięty słupek
Literatura: Patrikeev/Bojnovich 1.1.35

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 37
Ilość odsłon: 618

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  1 050 zł
4)  980 zł
5)  540 zł
6)  470 zł
7)  460 zł
8)  450 zł
9)  370 zł