Polska, medal z 1919 r. autorstwa S. Lewandowskiego, Mińsk-Wilno-Grodno-Łuck; Aw: ..

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:42:20
194339
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal z 1919 r. autorstwa S. Lewandowskiego, Mińsk-Wilno-Grodno-Łuck; Aw: Święty Jerzy walczący ze smokiem, wokoło napis MIŃSK WILNO 1919 GRODNO ŁUCK / ANI OGNISTE SMOKI NAS USTRASZĄ; Rw: Matka Boska Ostrobramska, wokoło napis PANNO ŚWIĘTA CO W OSTREJ ŚWIECISZ BRAMIE POD TWOJĄ OBRONĘ Z POKORĄ SIĘ UCIEKAMY
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 55.3 mm, 65.72 g, miejscowa patyna
Literatura: Strzałkowski 445 (R)

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 645

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  600 zł
4)  560 zł
5)  290 zł
6)  270 zł
7)  250 zł
8)  240 zł