Szwajcaria, medal "Planowana podróż Jana Pawła II do Szwajcarii", 1981

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Szwajcaria, medal

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:41:40
194346
Opis: Szwajcaria, medal "Planowana podróż Jana Pawła II do Szwajcarii", 1981, sygnowany S. Zauchner, Aw: Popiersie papieża w lewo i napis PAPST JOHANNES PAUL II, Rw: Madonna na wprost, wokoło napis PAPASTBESUCH IN DER SCHWEIZ 1981 / SCHWARZE MADONNA VON EINSIEDELN
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 32.8 mm 18.68 g, pięknie zachowany
Literatura: Grabowski 169

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 153

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  48 zł