Włochy, scudo (10 paoli), 1797

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 13-01-2020 18:00
Zakończenie: 23-01-2020 21:40:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:40:40
194419
Opis: Włochy - Bolonia - Rząd Tymczasowy, scudo (10 paoli), 1797, Bolonia
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.90 g, ciemna patyna
Literatura: Dav. 1359, Pagani 36, Varesi 58/1

Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 145