Watykan (Państwo Kościelne), 1/2 piastry, AN VII (1707)

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 13-01-2020 18:00
Zakończenie: 23-01-2020 21:38:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:38:40
194412
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Klemens XI 1700-1721, 1/2 piastry, AN VII (1707), Rzym, Aw: Herb pod skrzyżowanymi kluczami i tiarą, wokoło napis, Rw: Anioł w promieniach słońca prowadzący dziecko
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 15.86 g, stara patyna
Literatura: Berman 2392

Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 156