Rosja, rubel, 1854 СПБ HI

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rosja, rubel, 1854 СПБ HI

Rosja, rubel, 1854 СПБ HI

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:23:00
194037
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1854 СПБ HI, Petersburg, w wieńcu 7 gałązek laurowych
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, rysy w tle, ale pięknie zachowany
Literatura: Adrianov 1854б, Bitkin 234

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 382

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  600 zł
4)  430 zł
5)  410 zł
6)  390 zł
7)  380 zł
8)  360 zł