Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:22:00
194034
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1841 СПБ НГ, Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna, ładnie zachowany
Literatura: Adrianov 1841а, Bitkin 192

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 252

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  460 zł
4)  460 zł
5)  440 zł
6)  430 zł
7)  420 zł
8)  410 zł
9)  390 zł
10)  380 zł
11)  330 zł
12)  320 zł
13)  310 zł