Rosja, rubel, 1798 СМ МБ

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rosja, rubel, 1798 СМ МБ

Rosja, rubel, 1798 СМ МБ

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:20:20
194029
Opis: Rosja - Paweł I 1796-1801, rubel, 1798 СМ МБ, Petersburg
Stan zachowania: II-/II, About Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 20.12 g, ciemna patyna
Literatura: Bitkin 32

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 32
Ilość odsłon: 475

1)  2 100 zł
2)  2 000 zł
3)  1 900 zł
4)  1 850 zł
5)  1 400 zł
6)  1 150 zł
7)  920 zł
8)  820 zł
9)  780 zł
10)  740 zł
11)  700 zł
12)  680 zł
13)  640 zł
14)  620 zł
15)  600 zł