Niemcy, 3 marki, 1914 A

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, 3 marki, 1914 A

Niemcy, 3 marki, 1914 A

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:13:20
193289
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 3 marki, 1914 A, Berlin, popiersie cesarza w mundurze
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie obrzeża monety
Literatura: AKS 132, Jaeger 113

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 314

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł
4)  40 zł