Niemcy, 3 marki, 1908 A

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, 3 marki, 1908 A

Niemcy, 3 marki, 1908 A

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:12:40
194349
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 3 marki, 1908 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 131, Jaeger 103

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 205

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  30 zł