Niemcy, grosz, 1616

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, grosz, 1616

Niemcy, grosz, 1616

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:08:20
193966
Opis: Niemcy - Getynga, grosz, 1616
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowy blask menniczy, wybity nieco uszkodzonym stemplem
Literatura: Saurma 3940

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 245

1)  100 zł
2)  100 zł
3)  60 zł