Niemcy, talar, 1663

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, talar, 1663

Niemcy, talar, 1663

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:08:00
194420
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg-Celle - Krystian Ludwik 1648-1665, talar, 1663, Clausthal, Aw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Rw: Koń w otoku w formie wieńca, wokoło napisy
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.58 g, ciemna patyna
Literatura: Dav. 6521, Welter 1511

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 224

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł