Francja, 5 franków, 1873 A

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Francja, 5 franków, 1873 A

Francja, 5 franków, 1873 A

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:06:20
194340
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, 5 franków, 1873 A, Paryż, autorstwa Dupre'go
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 24.99 g, delikatna patyna, pięknie zachowane, moneta w kapslu
Literatura: Gadoury 745a

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 162

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  130 zł
4)  125 zł
5)  105 zł
6)  95 zł