Chiny, 10 juanów, 2011

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Chiny, 10 juanów, 2011

Chiny, 10 juanów, 2011

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:03:20
194310
Opis: Chiny - Chińska Republika Ludowa, 10 juanów, 2011, Panda wielka
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '999', 30.88 g, bite stemplami lustrzanymi, delikatna patyna

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 161

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  65 zł