Austria, półtalar, 1694

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Austria, półtalar, 1694

Austria, półtalar, 1694

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 21:03:00
194410
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Jan Ernest graf Thun i Hohenstein 1687-1709, półtalar, 1694, Salzburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna patyna
Literatura: Probszt 1817, Zöttl 2183

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 271

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  620 zł
4)  600 zł