Polska, 1/2 guldena, 1927

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 1/2 guldena, 1927

Polska, 1/2 guldena, 1927

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:41:40
194090
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1/2 guldena, 1927, Berlin, Koga
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładnie zachowane
Literatura: AKS 16, Jaeger D.6, CNG 514.II, Parchimowicz 59b

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 218

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  200 zł
5)  190 zł
6)  180 zł
7)  175 zł
8)  170 zł
9)  165 zł
10)  160 zł
11)  155 zł
12)  150 zł