Polska, 5 guldenów, 1923

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 5 guldenów, 1923

Polska, 5 guldenów, 1923

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:39:40
194085
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 5 guldenów, 1923, Utrecht, Kościół Najświętszej Marii Panny
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: małe uszkodzenia na obrzeżu, patyna na monecie
Literatura: AKS 8, Jaeger D.9, CNG 520.I, Parchimowicz 65a

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 331

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  900 zł
4)  840 zł
5)  820 zł
6)  800 zł
7)  800 zł
8)  620 zł