Polska, 5 złotych, 1938

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 5 złotych, 1938

Polska, 5 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:37:20
194348
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 5 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 118d

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 108

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  75 zł