Polska, 10 złotych, 1937

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 10 złotych, 1937

Polska, 10 złotych, 1937

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:36:00
194328
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1937, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 124d

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 279

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  145 zł
6)  135 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  95 zł
10)  90 zł