Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1838 MW

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:33:20
194370
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1838 MW, Warszawa, odmiana bez kropki po dacie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, lekko czyszczona, ale ładna moneta
Literatura: Bitkin 1171, Plage 410, Berezowski 2.50 zł

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 215

1)  260 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  220 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  120 zł