Polska, 20 kopiejek = 40 groszy, 1850 MW

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:33:00
194297
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 20 kopiejek = 40 groszy, 1850 MW, Warszawa, wariant z podwójną wstęgą, jagoda i żołądź po jej bokach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kuriański G40W50.3, Bitkin 1263, Berezowski 1.60 zł, Plage 396

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 241

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  340 zł
4)  300 zł
5)  280 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  240 zł