Polska, 3 grosze, 1831

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 3 grosze, 1831

Polska, 3 grosze, 1831

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:32:00
194325
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 3 grosze, 1831, Warszawa, łapy Orła proste, z kropką po POLS
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowane, delikatna patyna
Literatura: Bitkin 8, Iger PL.31.1.a (R), Plage 282

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 542

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  460 zł
4)  450 zł
5)  280 zł
6)  270 zł
7)  260 zł
8)  230 zł
9)  190 zł
10)  180 zł