Polska, 10 groszy, 1831

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 10 groszy, 1831

Polska, 10 groszy, 1831

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:31:40
194366
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 10 groszy, 1831, Warszawa, łapy Orła zgięte, nad wiązaniem wieńca 1 jagódka
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 6 (R), Kop. 2746 var., Plage 279, Berezowski 3 zł

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 207

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  135 zł
8)  125 zł
9)  115 zł
10)  105 zł
11)  95 zł