Polska, 1/3 talara, 1813 IB

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 1/3 talara, 1813 IB

Polska, 1/3 talara, 1813 IB

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:28:40
194357
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, 1/3 talara, 1813 IB, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna
Literatura: Berezowski 3.75 zł, H-Cz. 3478, Kahnt 1269, Kop. 3698 (R), Plage 112

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 304

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  330 zł
4)  300 zł
5)  260 zł
6)  195 zł
7)  175 zł
8)  165 zł
9)  160 zł
10)  155 zł
11)  150 zł