Polska, trojak, 1792 MV

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1792 MV

Polska, trojak, 1792 MV

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:28:20
194356
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1792 MV, Warszawa, na rewersie napis łaciński
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: Iger WA.92.2.a, Plage 202, Plage-miedź 286

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 201

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  46 zł
4)  32 zł
5)  18 zł