Polska, 10 groszy miedziane, 1792/M.V.

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:27:20
194323
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, 10 groszy miedziane, 1792/M.V., Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadka odmiana z literami M.V. (Moneta Varsoviensis) na rewersie, delikatny negatyw awersu na rewersie, patyna
Literatura: Plage 238, Parchimowicz SAP 18.f1, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 289

1)  700 zł
2)  700 zł
3)  640 zł
4)  560 zł
5)  490 zł
6)  450 zł
7)  440 zł
8)  430 zł
9)  420 zł