Polska, złotówka (tymf), 1663 AT

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:24:40
194337
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, złotówka (tymf), 1663 AT, Kraków, SALVS w napisie na awersie, korona krakowska nad monogramem i tarczą, z boków tarczy A-T
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1780, Szłapinskij 72

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 230

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  75 zł