Polska, grosz, 1629

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, grosz, 1629

Polska, grosz, 1629

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:24:20
193963
Opis: Polska - Gustaw II Adolf 1617-1632 - okupacja szwedzka - miasto Elbląg, grosz, 1629, Elbląg, skrócona data na rewersie
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładny portret króla
Literatura: SB 29b

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 199

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  115 zł