Polska, denar jednostronny, bez daty

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:12:20
193937
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, denar jednostronny, bez daty, Wschowa, z literą W nad tarczą
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro 11.8 mm, 0.18 g, nienotowany w katalogach egzemplarz z wybitym rewersem, na awersie negatyw rewersu, ciemna patyna, bardzo rzadki
Literatura: Kop. -, Frynas -, Kubiak -

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 233

1)  130 zł
2)  130 zł
3)  100 zł