Polska, denar

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:10:40
194095
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, Aw: Popiersie rycerza na wprost z mieczem w prawej i tarczą w lewej ręce, litera S po prawej stronie, Rw: Popiersie biskupa na wprost, w prawej ręce pastorał, w lewej księga
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.3 mm, 0.60 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas P.7.4, Gum.H. 86, Kop. 51 (R1), Str. 42, Such. XVII/1

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 28
Ilość odsłon: 1078

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  980 zł
4)  900 zł
5)  860 zł
6)  780 zł
7)  700 zł
8)  620 zł
9)  620 zł
10)  580 zł
11)  540 zł
12)  520 zł
13)  490 zł
14)  450 zł
15)  430 zł
16)  360 zł