Polska, denar

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym
Polska, denar

Polska, denar

Cena aktualna: 720 zł
194095
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, Aw: Popiersie rycerza na wprost z mieczem w prawej i tarczą w lewej ręce, litera S po prawej stronie, Rw: Popiersie biskupa na wprost, w prawej ręce pastorał, w lewej księga
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.3 mm, 0.60 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas P.7.4, Gum.H. 86, Kop. 51 (R1), Str. 42, Such. XVII/1

Cena aktualna: 720 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 480

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  640 zł
4)  620 zł
5)  620 zł
6)  580 zł
7)  540 zł
8)  520 zł
9)  490 zł
10)  470 zł
11)  450 zł
12)  430 zł
13)  420 zł
14)  360 zł