Polska, brakteat absolucyjny, ok. 1113-1138

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:10:00
190510
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1107-1138, brakteat absolucyjny, ok. 1113-1138, Kraków lub Gniezno, Św. Wojciech stojący na wprost, z głową skierowaną w lewo, w lewej ręce trzyma pastorał, prawa ręka uniesiona w geście opieki nad klękającym księciem, wkoło ...LEBALDT - ...
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.52 g, pęknięcia
Literatura: Frynas P.6.6, Kop. 47 (R4), Such. XI/XII w. XV/2, Gum-H. 81, Gum-P. 58, Str. tabl. XIII, Nakielski (Brakteaty Bolesława III Krzy

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 297

1)  800 zł
2)  800 zł
3)  700 zł
4)  660 zł
5)  640 zł
6)  620 zł