Niemcy, denar

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar

Niemcy, denar

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:07:00
194283
Opis: Niemcy - Saksonia - Lüneburg - Bernard I 973-1011, denar, Lüneburg lub Bardowik, Aw: Głowa w diademie w lewo, legenda, Rw: Krzyż, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.5 mm, 1.53 g, ciemna patyna
Literatura: Dbg 585, Kluge 236

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 302

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  420 zł
4)  400 zł