Niemcy, denar, 1016-1047

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar, 1016-1047

Niemcy, denar, 1016-1047

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:06:00
194287
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Trewir- arcybiskupstwo - Abp Poppo von Babenberg 1016-1047, denar, 1016-1047, Aw: Krzyż, w każdym kącie dwie kulki, legenda, Rw: Stylizowana Porta Nigra, poniżej głowa św. Symeona, u góry litera A
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.0 mm, 1.01 g, nieco niedobity, patyna
Literatura: Dbg 468, Kluge 344, Weiller 49

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 241

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  370 zł
4)  280 zł
5)  240 zł