Austria, denar friesacher

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Austria, denar friesacher

Austria, denar friesacher

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:05:40
194284
Opis: Austria - Salzburg- arcybiskupstwo - Eberhard I von Hilpoltstein 1147-1164, denar friesacher, Friesach, Aw: Zarys półpostaci biskupa na wprost z pastorałem w prawicy, z prawej gwiazdka, Rw: Krzyż z poprzeczkami na końcach ramion i kulkami w kątach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.9 mm, 0.97 g, miejscowa, stara patyna
Literatura: CNA-I Ca5, HP IV:32

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 227

1)  155 zł
2)  150 zł