Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 79-81

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:05:00
194319
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Tytus 79-81, sestercja, 79-81, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP T CAES VESP AVG P M TR P P P COS VIII, Rw: Pax stojąca na wprost, z głową w lewo, trzymająca róg obfitości, w polach S - C, PAX AVGVST
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 33.1 mm, 21.74 g, stara, zielona patyna
Literatura: RIC 154, C. 139

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 493

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  1 250 zł
4)  1 150 zł
5)  740 zł
6)  720 zł