Indie, stater, 2. połowa II w.

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:02:40
194318
Opis: Indie - Kuszanie - Huwiszka 158-195, stater, 2. połowa II w., Aw: Półpostać władcy w lewo, trzymającego berło (maczugę?), druga dłoń trzymająca ostrze, napis, Rw: Mitra w nimbie, stojący w lewo, z wysuniętą prawą ręką, trzymający berło, z lewej tamga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 20.5 mm, 7.62 g
Literatura: Mitchiner ACW 3190 - podobny

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 1 450 zł
Cena szacunkowa: 2 400 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 524

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  2 000 zł
4)  1 900 zł
5)  1 850 zł
6)  1 800 zł
7)  1 800 zł
8)  1 500 zł