Indie, stater, 2. połowa II w.

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 1 850 zł
194318
Opis: Indie - Kuszanie - Huwiszka 158-195, stater, 2. połowa II w., Aw: Półpostać władcy w lewo, trzymającego berło (maczugę?), druga dłoń trzymająca ostrze, napis, Rw: Mitra w nimbie, stojący w lewo, z wysuniętą prawą ręką, trzymający berło, z lewej tamga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 20.5 mm, 7.62 g
Literatura: Mitchiner ACW 3190 - podobny

Cena aktualna: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 1 450 zł
Cena szacunkowa: 2 400 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 263

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł
3)  1 800 zł
4)  1 700 zł
5)  1 500 zł