Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:02:20
194023
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Владимир Биткин - Сводный каталог монет России (Vladimir Bitkin - Composite catalogue of russian coins), Киев 2003
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: 1029 stron formatu A4, oprawa twarda w ekoskórę, rzadkie, bardzo szczegółowe i poszukiwane opracowanie monet Rosji Carskiej, lekko zaokrąglone rogi okładki, naddarty grzbiet drugiego tomu, ładnie zachowane

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 285

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  720 zł
4)  700 zł
5)  700 zł
6)  660 zł