Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 700 zł
194023
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Владимир Биткин - Сводный каталог монет России (Vladimir Bitkin - Composite catalogue of russian coins), Киев 2003
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: 1029 stron formatu A4, oprawa twarda w ekoskórę, rzadkie, bardzo szczegółowe i poszukiwane opracowanie monet Rosji Carskiej, lekko zaokrąglone rogi okładki, naddarty grzbiet drugiego tomu, ładnie zachowane

Cena aktualna: 700 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 121

1)  700 zł
2)  700 zł
3)  660 zł