wydawnictwa zagraniczne, David R. Sear - Roman coins and their values vol III, The accession of Max..

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 175 zł
194019
Opis: wydawnictwa zagraniczne, David R. Sear - Roman coins and their values vol III, The accession of Maximinus I to the death of Carinus AD 235 - 285, Londyn 2005
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 536 stron, twarda oprawa z obwolutą, ilustracje i rysunki, wycena dla dwóch/trzech stanów zachowania, bardzo ładnie zachowany

Cena aktualna: 175 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 48

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  155 zł