wydawnictwa zagraniczne, David R. Sear - Roman coins and their values vol II, The accession of Nerv..

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 175 zł
194018
Opis: wydawnictwa zagraniczne, David R. Sear - Roman coins and their values vol II, The accession of Nerva to the overthrow of the Severan dynasty AD 96 - AD 235, Londyn 2002
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 696 stron, twarda oprawa z obwolutą, ilustracje i rysunki, wycena dla dwóch/trzech stanów zachowania, niewielkie uderzenie górnego brzegu tylnej okładki, bardzo ładnie zachowany

Cena aktualna: 175 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 59

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  155 zł