wydawnictwa zagraniczne, David R. Sear - Roman coins and their values vol II, The accession of Nerv..

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:01:20
194018
Opis: wydawnictwa zagraniczne, David R. Sear - Roman coins and their values vol II, The accession of Nerva to the overthrow of the Severan dynasty AD 96 - AD 235, Londyn 2002
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 696 stron, twarda oprawa z obwolutą, ilustracje i rysunki, wycena dla dwóch/trzech stanów zachowania, niewielkie uderzenie górnego brzegu tylnej okładki, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 184

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  170 zł
4)  155 zł