wydawnictwa zagraniczne, David R. Sear - Roman coins and their values vol I, The republic and twelv..

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:01:00
194017
Opis: wydawnictwa zagraniczne, David R. Sear - Roman coins and their values vol I, The republic and twelve caesars 280 BC - AD 96, Londyn 2000
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 532 strony, twarda oprawa z obwolutą, ilustracje i rysunki, wycena dla dwóch/trzech stanów zachowania, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 23
Ilość odsłon: 525

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  340 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  155 zł