wydawnictwa zagraniczne, David R. Sear - Roman coins and their values vol I, The republic and twelv..

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 175 zł
194017
Opis: wydawnictwa zagraniczne, David R. Sear - Roman coins and their values vol I, The republic and twelve caesars 280 BC - AD 96, Londyn 2000
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 532 strony, twarda oprawa z obwolutą, ilustracje i rysunki, wycena dla dwóch/trzech stanów zachowania, bardzo ładnie zachowany

Cena aktualna: 175 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 156

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  165 zł
4)  155 zł