wydawnictwa zagraniczne, David Sear - Greek Imperial Coins and Their Values, The Local Coinages of ..

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:00:40
194021
Opis: wydawnictwa zagraniczne, David Sear - Greek Imperial Coins and Their Values, The Local Coinages of the Roman Empire, Londyn 2006
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 636 stron, oprawa twarda z obwolutą, bogato ilustrowany katalog monet greckich, wraz z wycenami

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 20
Ilość odsłon: 288

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  270 zł
4)  260 zł
5)  170 zł
6)  95 zł