wydawnictwa zagraniczne, David Sear - Greek Imperial Coins and Their Values, The Local Coinages of ..

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 175 zł
194021
Opis: wydawnictwa zagraniczne, David Sear - Greek Imperial Coins and Their Values, The Local Coinages of the Roman Empire, Londyn 2006
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 636 stron, oprawa twarda z obwolutą, bogato ilustrowany katalog monet greckich, wraz z wycenami

Cena aktualna: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 97

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  95 zł