wydawnictwa zagraniczne, David Sear - Greek Coins and their values, vol 1 Europe, vol 2 Asia and Af..

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 23-01-2020 20:00:20
194022
Opis: wydawnictwa zagraniczne, David Sear - Greek Coins and their values, vol 1 Europe, vol 2 Asia and Africa, Londyn 1996-1997
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 316 + 762 strony, twarda oprawa z obwolutą, bogato ilustrowany katalog monet greckich, wraz z wycenami

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 393

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  520 zł
4)  350 zł
5)  270 zł
6)  260 zł
7)  170 zł
8)  95 zł