wydawnictwa zagraniczne, David Sear - Greek Coins and their values, vol 1 Europe, vol 2 Asia and Af..

Literatura, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 100 zł
194022
Opis: wydawnictwa zagraniczne, David Sear - Greek Coins and their values, vol 1 Europe, vol 2 Asia and Africa, Londyn 1996-1997
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 316 + 762 strony, twarda oprawa z obwolutą, bogato ilustrowany katalog monet greckich, wraz z wycenami

Cena aktualna: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 79

1)  100 zł
2)  95 zł