Polska, brązowy medal Za Długoletnią Służbę (X lat), od 1938

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:46:00
193830
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, brązowy medal Za Długoletnią Służbę (X lat), od 1938, Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA•DŁUGOLETNIĄ•SŁUŻBĘ, na stronie odwrotnej gałązka laurowa, na której X, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, zachowana oryginalna wstążka
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.1 mm, 19.28 g, patyna, medal czyszczony
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 71

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 450

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  55 zł
4)  44 zł
5)  40 zł
6)  36 zł
7)  32 zł