Turcja, jadid (5 piastrów), AH 1223 - 25 rok panowania (1832)

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:43:20
193875
Opis: Turcja - Mahmud II 1808-1839, jadid (5 piastrów), AH 1223 - 25 rok panowania (1832), Konstantynopol
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 15.22 g, ciemna patyna
Literatura: Dav. 340, KM 590

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 273

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  30 zł