Szwajcaria, grosz, 1599

Szwajcaria, grosz, 1599

Szwajcaria, grosz, 1599

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 16-01-2020 21:43:00
193863
Opis: Szwajcaria - Lucerna, grosz, 1599
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: HMZ 2-621q

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 89

1)  60 zł